+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5cfe24d56323b1_8.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kielce

3-gwiazdkowy Hotel DAL w samym sercu Kielc!

Hotel DAL *** w centrum Kielc posiada 3 sale konferencyjne, w których maksymalnie można obsłużyć 100 osób. Elastyczne warunki współpracy oraz wysokiej jakości sprzęt audiowizualny sprawiają, że świetnie sprawdza się podczas organizacji szkoleń i konferencji.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 56dd874bd895bagrotravel_2016.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kielce

Moda na agroturystykę - AGROTRAVEL 2016

Agroturystyka to zjawisko, które idealnie wpasowuje się we współczesne tredy- jest przyjazna środowisku, wykorzystuje naturalne walory dziedzictwa kulturowego i różnorodność przyrodniczą.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 542531c9af0e2top_26052014_22.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kielce

Innowacje w przemyśle spotkań tematem konferencji

Już 26 września na terenie Centrum Kongresowego Targów Kielce odbędzie się wyjątkowa konferencja poświęcona branży spotkań. Uczestnicy skupią się przede wszystkim na tematach związanych z innowacyjnymi rozwiązaniami w planowaniu nowoczesnych kongresów i szkoleń.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 53f74aa963efdedukacja_plus_logo.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kielce

Targi przedstawicieli obiektów konferencyjnych

Branża konferencyjna stale się rozwija, a wraz z nią rośną oczekiwania uczestników biznesowych spotkań. To właśnie dlatego właściciele obiektów starają się by ich oferta była jak najbardziej atrakcyjna dbając m.in. o wystrój czy wyposażenie. Wspomniane wyposażenie jako ważny czynnik decydujący o powodzeniu działalności stanie się tematem zbliżających się targów Edukacja Plus.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij