+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5daec1fb4055d900x700_false_5d5e5d654b11cbudynek009.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Gdańsk

Business & Spa – czyli pakiety skierowane do zapracowanych!

Stres i szybkie tępo życia, które towarzyszą nam w trakcie podróży służbowych, potrafią mieć zgubne skutki dla zdrowia i obniżać jakość pracy. Na przód w wyścigu konkurencji wyłaniają się więc hotele oferujące specjalne pakiety dostosowane do potrzeb klientów biznesowych, dając im jednocześnie możliwości rekreacji i odpoczynku.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 59f31df0e7f66podpisanie_umowy_patronackiej_ii.JPG - miejscakonferencyjne.pl

Gdańsk

Nowa współpraca hotelu ze szkołą w Gdańsku.

Nowoczesny, prestiżowy Hotel Qubus Gdańsk we wrześniu rozpoczął współpracę z Zespołem Szkół Gastronomiczno-hotelarskim. Ma to na celu umożliwienie uczniom zdobycia praktycznej wiedzy oraz pomoc w zrozumieniu specyfiki branży hotelarskiej.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5698c9b601c41foodtogo_targi_gdansk.png - miejscakonferencyjne.pl

Gdańsk

Targi FOOD-to-GO już w lutym!

Już 3 lutego, czyli za niecałe 3 tygodnie, w gdańskim AmberExpo rozpocznie się największe wydarzenie branży gastronomicznej w województwie pomorskim - 6. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO. Uczestnicy będą mieli okazję poznać nowe trendy, rozwiązania i oferty firm działających w polskiej branży gastronomicznej.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5694d20f79b8e5912906_gdanskzurawnadmotlawa.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Gdańsk

Gdańskie Miejsca Konferencyjne

Gdańsk jest atrakcyjnym miastem nie tylko dla turystów, ale również dla wszelkich inwestorów i biznesmenów. Długa historia miasta, jego położenie i pozycja w regionie sprawiają, że posiada ono wyjątkową atmosferę i możliwości.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5387afa6405ea17_atrium_1678h3_s.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Gdańsk

5 urodziny Radisson Blu Hotel Gdańsk

W tym miesiącu obiekt konferencyjny Radisson Blu Hotel Gdańsk obchodzi swoje 5 urodziny. Z tej okazji 24 i 25 maja pracownicy rozdawali symboliczne, urodzinowe kwiatki.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij