+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5de0e58f54429elfy_cover_photoo.png - miejscakonferencyjne.pl

Ruszyła akcja charytatywna dla dzieci ELFY SBE!

Akcja charytatywne ALFY Stowarzyszenia Branży Eventowej jest organizowana już od dziewięciu lat. W tegorocznej edycji zbiórka organizowana jest po to, aby zaspokoić potrzeby podopiecznych dwóch placówek dla dzieci. Wydarzenie potrawa do 10 grudnia.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5ddbd53e7d11cfoto_eb_1.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Podsumowanie konferencji Event Biznes 2019!

13 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo w Warszawie odbyła się szósta edycja konferencji Event Biznes. Wydarzenie po raz kolejny osiągnęło wielki sukces, dostarczając uczestnikom praktycznej wiedzy oraz wartościowych wskazówek.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5dd3e20f52a50brownacornnearclearlongstemwineglass225224.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową?

Organizacja wigilii niesie wiele korzyści zarówno dla pracowników, jak i całej firmy. Zrealizowanie spotkania imprezy świątecznej wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Dlaczego warto zorganizować wigililę firmową oraz jak się za to zabrać? 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5daec1fb4055d900x700_false_5d5e5d654b11cbudynek009.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Gdańsk

Business & Spa – czyli pakiety skierowane do zapracowanych!

Stres i szybkie tępo życia, które towarzyszą nam w trakcie podróży służbowych, potrafią mieć zgubne skutki dla zdrowia i obniżać jakość pracy. Na przód w wyścigu konkurencji wyłaniają się więc hotele oferujące specjalne pakiety dostosowane do potrzeb klientów biznesowych, dając im jednocześnie możliwości rekreacji i odpoczynku.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5da480a5a038aimg_0875.JPG - miejscakonferencyjne.pl

Zakopane

AKTYWNIE W POLSKICH TATRACH

Jaśli zastanawiałeś się, gdzie zorganizować szkolenie lub konferencję w górach, śpieszymy z pomocą! Malownicze widoki oraz bogactwo atrakcji dodatkowych oferują obiekty spółki POLSKIE TATRY.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5d949de5c216e900x700_false_5358e41d7ca2ebg3a8266.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Łódź

Sala konferencyjna do 500 osób w Łodzi

Obsługa dużych eventów firmowych jest wyzwaniem zarówno pod względem technicznym, jak i logistycznym. Odpowiednio dopasowany ośrodek do obsługi grup konferencyjnych dla nawet 500 osób jest sportym ułatwieniem dla organizatora oraz samych uczestników. 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5d837bdcd2d60img_wvp9mi.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Serock

Konferencja nad brzegiem Narwi! Tylko 40 minut od Warszawy!

Zaledwie 40 minut od centrum Warszawy, tuż przy brzegu rzeki Narew znajduje się Hotel Narvil Conference & Spa. Ten 4-gwiazdkowy kompleks łączy cechy nowoczesne centrum konferencyjnego z ekskluzywnym spa, dzięki czemu stanowi jedną z najciekawszych propozycji w Polsce na organizację bankietów, jubileuszy i imprez firmowych.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5d78f9ce8fa6anow2949.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Bydgoszcz

Sale konferencyjne w Bydgoszczy- Silver Hotel ***

Poszukujesz miejsca na konferencję lub szkolenie w Bydgoszczy? Zależy ci na atrakcyjnych cenach i wygodnej lokalizacji, a jednocześnie chcesz zapewnić sobie i współpracownikom pełen komfort? Sprawdź koniecznie ofertę dla biznesu w Silver Hotel.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij