+48 881 306 899

biuro@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 59e4aca739d0ebaner_v10101.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Jesienna konferencja Event Biznes'17

Najlepsi specjaliści z branży eventowej z Polski i zza granicy spotkają się podczas tegorocznej Konferencji Event Biznes. Wydarzenie odbędzie się już po raz czwarty.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 59df4738c199c15656_l2.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Nowy sezon, nowe projekty!

Dialog Branżowy i „Dobry Przetarg” mają pozytywnie rozpocząć tegoroczny sezon eventowy oraz wprowadzić zmiany jeżeli chodzi o marketing i etykę biznesową. Stowarzyszenie Branży Eventowej nie marnuje czasu.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 59bbbb8ce4ac2zdjecie_pogladowe_3.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Kampanie marketingowe w małych miastach?

W Rzeszowie odbędzie się VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. To cyklincze wydarzenie w tym roku poruszy tematykę prowadzenia kampanii promujących mniejsze miasta i regiony.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 59a9114e8486fmsk.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Bilety na IV edycję Event Biznes w przedsprzedaży

Stowarzyszenie Branży Eventowej organizuje IV edycję Event Biznes. Odbędzie się ona 7 listopada br. w Digital Knowledge Village w Warszawie. Jak co roku osoby zainteresowane  branżą eventową spotkają się, aby analizować najnowsze trendy jakie pojawiają się na rynku eventowym.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 598836db22ad1oohczerwone_logo_www.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Konferencja w Wielkopolsce? Znajdź swoje miejsce!

Portal MiejscaKonferencyjne.pl napisał artykuł o obiektach w Wielkopolsce, które są warte szczególnej uwagi klientów biznesowych. Nie brakuje w nim miejsc w Poznaniu, hoteli nad jeziorem, pięknych bajkowych pałaców czy ośrodków ze SPA.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij